Корм для котів
Кішка, або домашня кішка (лат. Félis silvéstris cátus), - домашня тварина, одна з найбільш популярних (поряд з собакою) «тварин-компаньйонів». В даний час, в світі налічується близько 600 млн домашніх кішок, виведено близько 200 порід, від довгошерстих (Персидська кішка) до позбавлених шерсті (Сфінкси), визнаних і зареєстрованих різними фелинологическими організаціями.
Дорослі коти
Дорослі домашні кішки в нормі важать від 2 до 8 кг, в середньому 3,5 кг. Сильно різняться і всі інші особливості їх будови - форма голови і морди, довжина ніг, тіла і хвоста, розміри вух. Тривалість життя кішок часто перебільшують, але достовірно відомо чимало випадків, коли вони доживали до 20 років. Однак звичайний термін життя кішки - 10-15 років.
Кошенята
Зростання кошенят відбувається досить інтенсивно в перші місяці життя, будова, харчування зазнають значних змін. І цей час зростання кошеня вважається найважливішим в його розвитку і становленні, тому потрібно зробити все правильно і, головне, вчасно!
Літні коти
Найстаріший кіт у світі дожив в Техасі до 30 років. Такий вік домашніх улюбленців давно не дивує: ветеринари кажуть, що в Україні майже 60 відсотків домашніх котів - старше семи років. Але догляд за старими тваринами вимагає більше уваги і акуратності.
Є питання? Ми зв'яжемось з Вами!
Заповніть форму, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на ваші запитання.