назад

Чи знаєте ви, як виробляється корм для ваших улюбленців?

Сухий корм, який виробляється процесом екструзії

Хоча процес екструзії на початку використовувався для виробництва повітряних пластівців, він є основним процесом в індустрії кормів для домашніх тварин. Екструзіяце простий та ефективний спосіб виробництва сухого корму в великому об’ємі та стабільної якостіНижче короткий опис процесу екструзії:

  • Сировина та рідкі інгредієнти змішуються разом, утворюючи «тісто» (однорідна суміш).
  • «Тісто» проштовхується через механізм, який називається експандером, в якому для приготування суміші використовується гаряча вода або пар під тиском.
  • Під дією надзвичайно високих температур, суміш видавлюється через отвори особливого розміру та форми, а потім одрізаються ножем.
  • Як тільки частинки виходять з експандера, вони роздуваються, тим самим набувають звичну для нас форму.
  • Потім гранули обприскуються жирами, маслами, вітамінами та мінералами. Швидко пакуються, щоб нанесена суміш не випарувалась.

Такий екстремальний процес виробництва знищує всі вітаміни та мінерали, які потім обприскуються на гранулу в кінці.

Чи є альтернатива?

Сухий корм, який готується за допомогою процесу повільного випікання в печі

Повільно випечений в печі сухий корм для домашніх тварин – це те ж саму, що приготувати його в дома в духовці. Процес приготування в печі – більш повільний та готується невеликими партіями, на відміну від екструзії.

В той час, як процес екструзії залишає в гранулі менше 40% вітамінів та мінералів, повільна випічка зберігає

майже 100% первинних поживних речовин. Це значить, що ваш вихованець отримує необхідні вітаміни та мінералів їх природньому вигляді зі справжньої їжі. Процес повільного випікання також гарантує, що джерело білка не руйнується у вихідній сировині. А це означає, що білок залишається незмінним, тим самим робить корм смачнішим та багатим поживними речовинами.

 

 

Переваги повільного випікання в печі

Корм, яким приготували процесом випікання, важить на 20% менше ніж екструдованний корм. А це означає, що мішок вагою 11,35кг. випеченого корму, буде вміщати приблизно на 20 мірних стаканів більше корму, ніж екструдованний! Враховуючи те, що випечена гранула містить більше поживних речовин – ви в змозі, кормити вашого вихованця меншою кількістю корму. А це ЕКОНОМІЯ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.